Strefa wytchnienia i zrozumienia

To miejsce to przestrzeń artykułów o sztuce wytchnienia i zrozumienia w obliczu walki o diagnozy. Każdy ma marzenia, ambicje, cele,wątpliwości, dylematy i okresy czarnej serii w życiu, masz je Ty i mam je ja. Pielęgnujmy w sobie strefę, gdzie w miejsce wszelkiego niepokoju wchodzi ulga, wolność ducha i cisza kojąca ból.

dziewczyna Relaks

Strefa codziennych wyzwań

Codzienne rozterki i czynności zaczynają Cię przerastać? W tej  strefie znajdziesz inspirację, jak okiełznać codzienność, gdy szkodzi, a nie pomaga w chorobie i objawach. Przygotowanie i planowanie posiłków jako nieznośny obowiązek, ciśnienie w pracy, niechęć do wstania z łóżka, brak sił do zaparzenia herbaty. Tak, jest ktoś kto rozumie, że masz prawo tego doświadczać.

przenoszenia osób

Archiwum objawów

Odwiedź zbiór opisów objawów

i historii, które są objęte leczeniem, ale bez ostatecznego rozpoznania oraz wciąż oczekujących na pomoc lekarzy. W tej strefie odnajdziesz również zdjęcia widocznych zmian na ciele, które anonimowo zgodziły się udostępnić niektóre z osób dotkniętych problemem. Objawy zostaną podzielone na kategorie obszarów ciała, których dotyczą.

Kobieta w bólu

Strefa relacji

i inspiracji

Paraliżujące komfort ciała objawy

i choroba jak mało co dają możliwość stwierdzenia, które relacje nam służą, a które nie. Ta sfera to przestrzeń nauki dobrej relacji ze sobą, szanowania swoich granic jako podstawa do walki o lepsze funkcjonowanie z przewlekłym członkiem Twojego życia, który odbiera siły.

Uściski dłoni

Artykuły zagraniczne

i nowości naukowe

Najcenniejszy w każdej dziedzinie nie jest ten, kto opiera swoją wiedzę na utartych schematach, ale ten kto traktuje ją jako obszar ciągłych odkryć. W tej sekcji znajdziesz tłumaczenia najciekawszych artykułów zagranicznych,przydatnych dla długo diagnozowanych i historie odkryć nietuzinkowej wiedzy o tajemnicach ludzkiego ciała.

gazeta